Sportas

2012.07.10 15:35

„Formulė-1“: M. Webberis pratęsė sutartį su „Red Bull“

LRT.lt2012.07.10 15:35

Australas Markas Webberis antradienį dar metams pratęsė sutartį su „Red Bull Racing“ komanda.

Australas Markas Webberis antradienį dar metams pratęsė sutartį su „Red Bull Racing“ komanda.

Buvo kalbama, kad M. Webberis, sekmadienio Britanijos „Grand Prix“ Silverstouno trasoje iškovojęs devintą pergalę savo karjeroje, gali pereiti į „Ferrari“.

Tačiau 35 metų lenktynininkas, čempionato bendrojoje įskaitoje 13 taškų atsilieka nuo „Ferrari“ piloto Fernando Alonso, nusprendė septintajam sezonui likti su „Red Bull“.

„Su „Red Bull Racing“ esu nuo 2007 metų ir per tą laiką laimėjau devynis „Grand Prix“, – kalbėjo lenktynininkas.

„Gerai žinau komandą ir jaučiuosi čia labai gerai. Per tuos metus susigyvenome ir atrodo visiškai teisinga dar vienam sezonui likti su „Red Bull“, – pridūrė jis.

Komandos vadovas Christianas Horneris teigė: „Markas per devynis pirmuosius šio sezono etapus lenktyniavo labai gerai, jo pasirodymas įspūdingas. Didžioji dalis jo sėkmės „F-1“ pasiekta dirbant su „Red Bull Racing“, o kartu mes 10 kartų startavome iš pirmosios pozicijos, iškovojome 9 pergales ir 31 kartą lipome ant nugalėtojų pakylos.“

Dukart pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis jau pasirašė sutartį su „Red Bull“ iki 2014 metų pabaigos, tad „Red Bull“ tapo pirmąja komanda, paskelbusi savo pilotus 2013 metams.

Paklaustas, ar 2013-ieji bus jo paskutinis sezonas „F-1“, M. Webberis atsakė: „Manęs to klausinėja jau pastaruosius ketverius metus, o mano atsakymas lieka toks pats. Tai nuo rezultatų priklausantis sportas, taigi ateitis – mano paties rankose.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt