Sportas

2018.04.30 09:01

Ballai pirmadienio rytą paliko Lietuvą

DELFI.lt2018.04.30 09:01

Nuo 2018-ųjų pradžios Lietuvoje rezidavusi amerikiečių Balų šeima paliko mūsų šalį ir apskritai Europą. Ankstų pirmadienio rytą Ballai su visa savo filmavimo grupe pastebėti Vilniaus oro uoste – realybės šou kūrimo procesas Prienuose ir Birštone yra baigtas.  

Tiesa, apie užsitęsusią viešnagę Lietuvoje Ballai savo gerbėjams dar kurį laiką pasakos savo realybės šou „Ball In The Family“ serijose.

Naujausios šou dalies pasirodymas sutapo su Ballų išvykimu į JAV – žiūrovų teismui internete serija buvo pateikta ankstų pirmadienio rytą Lietuvos laiku.

Naujausias epizodas pasakoja apie LaVaro ir „Vytautui“ atstovavusių jo sūnų vizitą Ispanijoje, sukėlusį Virginijaus Šeškaus nepasitenkinimą.

Atvykę į Barseloną Ballai apsilankė sporto salėje, kur tėtušis užtikrintai pareiškė, jog jo atžalos Prienuose „prisirinko blogų tendencijų bei įpročių“ – visa tai panaikinti amerikietis nusprendžia liepdamas LaMelo pataikyti šešis metimus per pusę minutės.

LaVaras atskleidžia, kad jo sūnūs po V. Šeškaus treniruočių ne tik nepatobulėjo, bet ir regresavo. Tuo metu Los Andžele mama Tina tęsia reabilitaciją po infarkto ir pirmą kartą po incidento vaikštinėja be vaikštynės.

Kitą dieną grįžus į sporto salę LiAngelo pagarbiai atsiliepia apie tėvo treniruotes, kuriose abu broliai pavieniui mėto į krepšį iš įvairių distancijų. NBA naujokų biržai paraišką pateikusio gynėjo manymu, ši treniruotė jam padės pasiruošti „Draft Combine“ peržiūrai, kurioje susirenka į stipriausią pasaulio krepšinio lygą patekti norintys, tačiau, ekspertų manymu, nedaug tokių galimybių turintys krepšininkai.

LaMelo prametus dvi baudas iš eilės, LaVaras sukritikuoja jo nusiteikimą ir povyzą. Tėvo nuomone, jokia NBA superžvaigždė taip nesielgia. Tuomet LaMelo sumeta dešimt baudų paeiliui, o LaVaras su savo broliu pasakoja apie tai, kokia ši treniruotė buvo nuostabi ir kiek stipriai geresnė už praėjusiąją. Nuėję į amerikietiškų prekių parduotuvę Ballai džiaugiasi „pagaliau“ išvydę amerikietišką maistą – „Oreo`s“, „Pringles“ ir kitus „pasiilgtus“ produktus.

Po dar vienos prasimėtymo treniruočių dienos LaVaras pareiškė garantuojantis, kad grįžę į Lietuvą jo sūnus žais nepalyginamai geriau. Visgi, kaip atskleidė tolesnė istorija, taip nenutiko. Įtampa tarp V. Šeškaus ir L. Ballo vis labiau augo, LaMelo žaidė vis mažiau arba visai nežaidė, kol viskas baigėsi konfliktu ir amerikiečių išvykimu namo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt