2018.04.29 17:55

Azerbaidžano „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

ELTA2018.04.29 17:55

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato ketvirtąjį etapą - Azerbaidžano „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo čempiono titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“).

Tai buvo pirmoji Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šį sezoną.

Antrąją vietą užėmė suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +2,460 sek.), trečiąją - meksikietis Sergio Perezas („Force India“, +4,024 sek.).

Iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“) finišavo tik ketvirtas.

Lenktynių metu trasoje susidūrė abu „Red Bull“ komandos atstovai olandas Maxas Verstappenas ir australas Danielis Ricciardo bei buvo priversti pasitraukti iš lenktinių.

70 taškų turintis L. Hamiltonas tapo pirmenybių lyderiu. Antrąją vietą užima S. Vettelis (66 tšk.), trečiąją - K. Raikkonenas (48 tšk.).

Penktasis čempionato etapas (iš 21) – Ispanijos „Grand Prix“ lenktynės - vyks gegužės 13 dieną.

Azerbaidžano „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.