Sportas

2013.07.06 17:17

Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo „Mercedes“ pilotas L. Hamiltonas

f-1.lt 2013.07.06 17:17

Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, dešimtąja pranokęs vietos herojų Sebastianą Vettelį iš „Red Bull“.

Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, dešimtąja pranokęs vietos herojų Sebastianą Vettelį iš „Red Bull“.

Vienu pagrindinių favoritų laikytas kitas „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas per neapsižiūrėjimą net nepateko į trečiąją dalį ir startuos tik vienuoliktas. Antrasis „Red Bull“ pilotas Markas Webberis, tuo tarpu, užėmė trečiąją vietą. Toliau išsirikiavo abu „Lotus“ pilotai: Kimi Raikkonenas ir Romainas Grosjeanas.

Dar kartą sužibėjo po šio sezono atsilaisvinančią vietą „Red Bull“ komandoje užuodęs dukterinės „Toro Rosso“ pilotas Danielis Ricciardo. Australas vėl pateko į trečiąją kvalifikacijos dalį ir iškovojo šeštąją starto poziciją. Jo komandos draugas Jeanas–Ericas Vergne, tuo tarpu, liko tik šešioliktas.

Pirmosiose dviejose dalyse pirmavusi „Ferrari“, tuo tarpu, paaukojo rezultatus lemiamoje, abiem savo lenktynininkams sumontuodama kietesnes – lėtesnes, bet patvaresnes – padangas. Felipe Massa ir Fernando Alonso užėmė tik septintąją ir aštuntąją vietas, tačiau lenktynėse pirmąjį sustojimą galės atlikti kur kas vėliau už varžovus.

Sekti „Scuderia“ atstovų pavyzdžiu galės elgtis ir laikų paskutinėje dalyje nepasiekę Jensonas Buttonas („McLaren“) ir Nico Hulkenbergas („Sauber“). Rezultatų neužfiksavę pilotai turės padangų pasirinkimo startui laisvę.