Sportas

2018.04.22 10:20

Eurolyga nubaudė „Olympiakos“ už veiksmus prieš Š. Jasikevičių

DELFI.lt2018.04.22 10:20

Eurolygos ketvirtfinalyje su Kauno „Žalgiriu“ kovojanti Pirėjo „Olympiakos“ ekipa sulaukė piniginės nuobaudos už savo sirgalių elgesį.

Skelbiama, jog Graikijos klubui po antrųjų ketvirtfinalio serijos rungtynių yra skiriamos 4 tūkst. ir 2,5 tūkst. eurų baudos.

Didžioji bauda yra skiriama už draudžiamą šviesos lazerio naudojimą.

Šio lazerio naudojimas penktadienį beveik visą laiką buvo nukreiptas į trenerį Šarūną Jasikevičių, kuriam su tuo reikėjo taikstytis didžiąją mačo dalį.

Po mūšio Graikijoje paklaustas, kaip į tokį fanų elgesį reaguoja, „Žalgirio“ treneris blykstelėjo ironija.

„Super, tegul švitina į mane. Man tai mesti į krepšį nereikia. Tuo metu žaidėjų nešvitina, tai tegul tik ir švitina į mane. Tikrai, man tai mesti juk nereikia. Burną uždengtų atvirą, būtų dar geriau“, – šyptelėjo strategas.

Anksčiau lazeriai dažniausiai buvo nukreipiami į Brandono Davieso veidą, o atakuodami Š. Jasikevičių fanai apsiribodavo įžeidžiančiomis skanduotėmis.

Šiltų jausmų Kauno ekipos treneriui nepuoselėjantys Pirėjo ekipos sirgaliai jo prie arenos išėjimo laukė ir po rungtynių, todėl Š. Jasikevičiui teko į komandos autobusą keliauti su apsaugos palyda.

Mažoji bauda „Olympiakos“ klubui buvo skirta už neleistiną pirotechnikos naudojimą.

Šiuo metu serijos rezultatas yra lygus 1-1. Trečiosios rungtynės antradienį bus žaidžiamos Kaune.

Už sirgalių pirotechniką bei kitas ketvirtfinalio rungtynėms trukdžiusias priemones buvo nubausta ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipa, kuriai teks sumokėti 6 tūkst. ir 4 tūkst. eurų baudas.