2018.04.07 19:13

Tragiškose LaMelo rungtynėse – beviltiškas „Vytauto“ pralaimėjimas Vilniuje

basketnews.lt 2018.04.07 19:13

LaMelo Ballas realizavo 13 proc. metimų iš žaidimo (2/15), padarė 4 klaidas, gavo bloką ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais, o jam būnant aikštelėje, „Vytautas“ praleido 25 taškais daugiau. Negana to, 16-metis priiminėjo prastus sprendimus aikštėje ir pasižymėjo silpna gynyba.

Toks amerikiečio pasirodymas skaudžiai atsiliepė Prienų-Birštono „Vytautui“ (5-23), kuris Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos mače 104:71nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“ (24-5).

Prieniškiai dar laikėsi pirmajame kėlinyje, tačiau Beno Madgeno ir Traviso Petersono vedami vilniečiai spurtavo antrajame ketvirtyje.

Madgenas smeigė tritaškį, iš jo estafetę perėmęs Petersonas atseikėjo 5 taškus paeiliui ir „Lietuvos rytas“ pabėgo 18 taškų pranašumu (55:37).

Visiška „Vytauto“ agonija prasidėjo po ilgosios pertraukos. Didžiąją dalį trečiajame kėlinyje sužaidęs LaMelo pasižymėjo sau įprastu chaotišku žaidimu, prasta gynyba ir sunkiai suvokiamais sprendimais.

Tokia prieniškių spraga šeimininkai naudojosi maksimaliai. Petersonas pataikė du tolimus metimus, dar vieną tritaškį įsūdė Chrisas Krameris bei Jimmy Baronas, o „Lietuvos rytas“ spurtavo 16:4 ir nusprendė mačo baigtį (75:52).

Nepaisant prasto LaMelo žaidimo, Virginijus Šeškus ir toliau pasitikėjo 16-mečiu, o vilniečiai ketvirtajame kėlinyje tik dar labiau didino savo pranašumą.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 19, Benas Madgenas 15, Mindaugas Girdžiūnas 13, Martynas Echodas 11.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 16, Eigirdas Žukauskas 15, Tomas Dimša 12.