2018.04.07 11:35

Įspūdingoje kovoje „76ers“ pranoko „Cavs“ bei pakilo į 3-ąją vietą Rytuose

basketnews.lt2018.04.07 11:35

Įspūdingą žaidimą demonstruojanti Filadelfijos „76ers“ (49-30) savų žiūrovų akivaizdoje 132:130 (41:28, 37:27, 27:43, 27:32) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (49-31) bei atėmė trečiąją Rytų konferencijos vietą.

Tai buvo jau 13-oji Bretto Browno auklėtinių pergalę paeiliui bei 5-oji iš eilės rungtyniaujant be traumuoto Joelio Embiido.

Fantastiškai rungtynes pradėję šeimininkai jau pirmoje mačo dalyje įgijo 30 taškų persvarą, o iki ilgosios pertraukos buvo sukračiusi net 78 taškus. Tai rezultatyviausia „76ers“ pirmoji mačo pusė nuo 1992-ųjų.

Visgi toks pranašumas jaustis saugiai šeimininkams neleido. LeBronas Jamesas per trečiąjį ketvirtį pelnė 21 iš 44 savo taškų, o 43:27 kėlinį laimėjusi Ohajo valstijos ekipa skirtumą ištirpdė iki 98:105.

Ketvirtajame kėlinyje Jamesas pasižymėjo ir įspūdingu dėjimu per Ersaną Ilyasovą.

Per paskutinę mačo minutę svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir, likus 12 sekundžių, turėjo minimalų deficitą (127:128).

Likus 2 sekundėms L. Jamesas turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, kuomet stojo prie baudų metimų linijos mesti tris kartus. Visgi puolėjo antrasis metimas tikslo nepasiekė.

„Cavs“ lyderis šiame mače surinko trigubą dublį. Pelnė 44 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkus į priekį vedė Benas Simmonsas. Australas surinko 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: J. J. Redickas 28, Benas Simmonsas 27 (12/17 dvit., 15 atk. kam., 13 rez. perd.), Marco Belinelli 23 (6/12 trit.), Ersanas Ilyasova 17 (11 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 8 kld.), Jeffas Greenas 33 (5/6 trit.), Kevinas Love`as 17, J. R. Smithas 8.