Sportas

2018.04.05 12:11

Startuoja registracija į „Velomaratoną“

ELTA 2018.04.05 12:11

Šiltajam sezonui pasirengusius dviračių mylėtojus ir entuziastus „Velomaratono“ organizatoriai po šventinio Velykinio savaitgalio pasitinka su staigmenomis. Ketvirtadienį startuoja registracija į didžiausią dviračių šventę Baltijos šalyse. Devintasis „Velomaratonas“ vyks rugpjūčio 19 dieną.  

„Velomaratonas“ startuoja. Tradiciškai su dviratininkais susitiksime priešpaskutinį rugpjūčio savaitgalį ir drauge įveiksime trasą gražiausiomis Vilniaus gatvėmis. Kaip ir kasmet kviečiame ne tik minančius, bet ir palaikančius, „Velomaratonas“ – tai šventė visai šeimai“, – teigė „Velomaratono“ idėjos autorius, Nacionalinio automobilių klubo vadovas Benediktas Vanagas.

Organizatoriai ragina dviratininkus registruotis iš anksto. Registracija į „Velomaratoną“ mėgėjams ir vaikams yra nemokama iki birželio 18 dienos. Registracija į sportininkų važiavimą iki birželio 18 dienos – 10 eurų, vėliau registracijos mokestis didės.

Kaip visada prie starto linijos rikiuosis „Sport“ ir „Mėgėjų“ važiavimų dviratininkai. Taip pat ir mažieji dviračių mėgėjai, kuriems reiks įveikti 2,5 km trasą. Šio važiavimo dalyviai nelenktyniaus. Antrąsyk vyks atskiri paspirtukų, riedlenčių ir riedučių važiavimai. Dviratininkų ir miesto svečių lauks pramogų miestelis, įvairios rungtys.

Jau devintąjį kartą vykstantis „Velomaratonas“ yra vienas didžiausių masinių sporto renginių Lietuvoje. Kasmet dalyvių skaičius auga ir dviratininkai vienai dienai užkariauja sostinės gatves.