2018.04.04 08:31

R. Westbrookas pranoko K. Durantą, bet pergale džiaugėsi „Warriors“

basketnews.lt2018.04.04 08:31

Rungtynių metu Kevinas Durantas vis girdėjo švilpimą, tačiau „Golden State Warriors“ (57-21) lyderis po susitikimo Oklahomoje aikštę galėjo palikti aukštai iškelta galva.

K. Durantas išsiskyrė rezultatyvumu, o jo vedama „Warriors“ išvykoje 111:107 (27:24, 33:20, 27:34, 27:26) palaužė buvusią puolėjo ekipą „Thunder“ (45-34).

Rungtynėse ryškiausiai spindėjo 2008–2016 metais „Thunder“ komandoje kartu žaidę K. Durantas ir Russellas Westbrookas.

K. Durantas per 36 minutes pelnė 34 taškus (7/26 dvit., 2/9 trit., 14/14 baudos). Jis taip pat sugriebė 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Tuo metu R. Westbrookas buvo kur kas taiklesnis. Jis per 41 minutę įmetė 44 taškus (12/19 dvit., 3/7 trit., 11/12 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmė du kamuolius.

„Thunder“ krepšininkai buvo nusivylę, kad nepakankamai padėjo R. Westbrookui. „Jis atrodė puikiai, tiesiog puikiai. Russas žaidė kitu lygiu, tokiu, kokiu kiti atsakyti negalėjo. Tai išmuša iš vėžių, kadangi negalime jam padėti“, – kalbėjo 20 taškų įmetęs Paulas George`as.

Prasčiausiai atakuoti krepšį sekėsi Carmelo Anthony. Jis per 36 minutes įmetė 12 taškų, tačiau pataikė 4 dvitaškius iš 7 ir prametė visus 9 tritaškius.

„Tai puiki pergalė išvykoje prieš gerą komandą, kuri kovoja dėl geresnės vietos prieš atkrintamąsias. Tai labai sunki pergalė, ypač žinant, kad rungtyniavome be gynėjų“, – teigė Steve`as Kerras.

„Warriors“ šiame mače vertėsi be šeštąsias rungtynes iš eilės praleidusio Stepheno Curry, taip pat Andre Iguodalos ir Shauno Livingstono.

Po šių rungtynių „Thunder“ nukrito į šeštąją vietą Vakarų konferencijoje. „Mes dėl to nesijaudiname. Atėjus atkrintamosioms būsime pasiruošę“, – žadėjo Westbrookas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 44 (12/19 dvit., 11/12 baudos, 16 atk. kam.), Paulas George`as 20 (7/7 baudos, 8 atk. kam.), Carmelo Anthony 12 (0/9 trit., 8 atk. kam.), Corey Breweris 10 (6 atk. kam., 5 per. kam.), Alejandro Abrinesas 8, Stevenas Adamsas 7 (13 atk. kam.).

„Warriors“: Kevinas Durantas 34 (14/14 baudos, 10 atk. kam.), Klay Thompsonas 20, Quinnas Cookas 12 (6 rez. perd.).