Naujienų srautas

Sportas2018.04.03 15:50

Sunkiosios atletikos čempionas antrą kartą pagautas dėl dopingo

BNS 2018.04.03 15:50

Dukart Europos čempionas 24 metų ukrainietis Oleksandras Pelešenko antrą kartą per karjerą kaltinamas dopingo vartojimu.

Tarptautinė sunkiosios atletikos federacija paskelbė, kad O. Pelešenko organizme dopingo kontrolieriai rado chlortalidono – diuretiko, kuris įprastai maskuoja kitas draudžiamas medžiagas.

O. Pelešenko 2016 ir 2017 metais yra laimėjęs Europos pirmenybių auksą svorio kategorijoje iki 85 kg. Jis buvo ketvirtas per 2016 metų olimpines žaidynes Brazilijoje.

Praėjusią savaitę Bukarešte vykusiose Europos pirmenybėse O. Pelešenko negynė čempiono titulo – ten nesivaržė visa Ukrainos komanda, dėl dopingo problemų diskvalifikuota su dar šešių valstybių komandomis.

O. Pelešenko kartą jau buvo nušalintas nuo sporto dėl dopingo. Už stanozololo vartojimą jis buvo suspenduotas 2013-2015 metais.

Tarptautinė sunkiosios atletikos federacija taip pat pranešė, kad užfiksuotas ir armėnės Sonos Poghosyan teigiamas dopingo testas. Buvusios Europos pirmenybių bronzos medalio laimėtojos (svorio kategorijoje iki 75 kg) organizme aptiktas GHRP-2, skatinantis augimo hormonus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi