2018.04.01 18:29

Vėlyvi „Arsenal“ įvarčiai leido namuose sutriuškinti „Stoke City“ ekipą

DELFI.lt 2018.04.01 18:29

Anglijos „Premier“ lygos 32 turą pratęsė mačas Londone, kuriame „Arsenal“ namuose priėmė „Stoke City“ futbolininkus. „Kanonieriai“ po rungtynių pabaigoje pelnytų įvarčių pranoko varžovus 3:0 (0:0).

„Arsenal“ sirgaliams pirmo įvarčio reikėjo laukti 75 minutes: būtent tada Pierre-Emerick Aubameyangas stojo prie 11 m žymos ir tiksliai realizuodamas baudinį pralaužė svečių gynybą bei išvedė „Arsenal“ į priekį. Tokį šansą šeimininkai gavo po „Stoke City“ gynėjo pražangos prieš Mesutą Ozilą.

Mačo gale tas pats Aubameyangas 86 min. padvigubino persvarą, o pergalę įtvirtino 89 min. tikslus Alexandre Lacazette'as smūgis – 3:0.

Po pergalės „Arseanl“ sąskaitoje – 51 taškas, „kanonieriai“ lieka 6-oje pozicijoje. „Stoke City“ su 27 taškų lieka 19-oje vietoje.

Šį turą užbaigs „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ akistata.