2018.03.26 09:32

Lebronas atvedė „Cavaliers“ į penktą pergalę iš eilės

basketnews.lt 2018.03.26 09:32

Pagreitį Rytų konferencijoje įgaunanti Klivlando „Cavaliers“ su LeBronu Jamesu priešakyje Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuskynė penktąją pergalę iš eilės.

L. Jamesas buvo arti trigubo dublio, o pirmenybių vicečempionai Brukline 121:114 (30:28, 32:32, 27:27, 34:25) įveikė Bruklino „Nets“ pasipriešinimą.

LeBronas per 38 minutes pelnė 37 taškus (13/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 44 naudingumo balus.

Fantastišką epizodą jis sukūrė besibaigiant pirmajam kėliniui, kuomet pakilęs varžovų baudos aikštelę sugrūdo kamuolį į krepšį viena ranka per „Nets“ gretose iššovusį Joe Harrisą ir sukėlė emocijų bangą „Barclays Center“ arenoje.

Taip pat Jamesas pasiekė šiame sezone 2 tūkstančių pelnytų taškų ribą. Jis tapo vos trečiuoju NBA krepšininku, fiksavusiu tokį rezultatą 10-ą sezoną paeiliui. Michaelas Jordanas šią ribą pasiekė 11 sezonų iš eilės, o Karlas Malone`as – 12.

Karjeros mačą sužaidęs minėtasis „Nets“ atletas pelnė 30 taškų (5/7 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dante`ui Cunninghamui pelnius du taškus, „Nets“ buvo priekyje – 95:90, bet tada „Cavs“ surinko septynis taškus be atsako ir kėsinosi perimti iniciatyvą į savo rankas – 97:95.

Visgi jau kitoje atakoje Spenceris Dinwiddie smeigė tritaškį bei siekė neleisti svečiams karaliauti jų arenoje – 98:97. Galiausiai šeimininkai palūžo antroje ketvirčio pusėje, kada Jamesas sudrebino „Nets“ krepšį dviem dėjimais iš viršaus ir spurtavę vicečempionai įgijo dviženklį pranašumą – 116:106.

Prasidėjus paskutinei minutei „Cavs“ persvara dar buvo aptirpusi iki penkių taškų – 116:111, tačiau tuomet vėl visus reikalus sutvarkė Jamesas, pataikęs tolimą tritaškį atsilošus ir įtvirtinus Klivlando ekipos pergalę – 119:111.

„Nets“: Joe Harrisas 30, DeMarre`as Carrollas 18, Spenceris Dinwiddie 16, Rondae Hollisas-Jeffersonas 15, D'Angelo Russellas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Love`as 20 (15 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 18, George`as Hillas 17, Rodney Hoodas 16.