2018.03.25 19:52

„Žalgirio“ pergalę prieš „Lietkabelį“ apkartino A. White’o trauma

basketnews.lt 2018.03.25 19:52

Kauno „Žalgiris“ (24-3) trečią kartą šį sezoną įrodė pranašumą prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (17-10), bet nuotaiką kauniečiams apkartino Aarono White’o trauma. Amerikietis trečiajame kėlinyje susižeidė koją ir daugiau į aikštę nebegrįžo.

Be White’o likęs „Žalgiris“ 85:72 (19:20, 20:25, 22:15, 24:12) nugalėjo svečius iš Panevėžio.

Puolėjas iš rikiuotės iškrito antrosios pusės pradžioje, kai kovodamas dėl kamuolio susidūrė su balansą praradusiu Žygimantu Skuču – kitoje situacijoje besigrūmęs „Lietkabelio“ puolėjas užgriuvo ant žalgiriečio kojos.

Kurį laiką skausmo perkreiptu veidu A. White'as pragulėjo ant parketo, o paskui aikštę paliko savo jėgomis.  Pirminiais duomenimis, žaidėjas jaučia skausmą pėdoje ir čiurnoje, įtariama ir blauzdos trauma.

Jam palikus aikštę, „Žalgiris“ atsilikinėjo 39:45, tačiau tada šeimininkai spurtavo 9:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:47.

Galiausiai Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai į priekį nurūko ketvirtajame ketvirtyje, per kurį geriausią karjeros mačą LKL sužaidęs Kevinas Pangosas pelnė 9 taškus, Vasilije Micičius pridėjo 7 ir prasidėjus paskutinei minutei „Žalgiris“ pirmavo dviženkle persvara – 83:70.

K. Pangosas per 30 minučių pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/9 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 10 pražangų bei surinko 34 naudingumo balus.

Žalgiriečių stovykloje nerungtyniavo pilvo raumens traumą patyręs Axelis Toupane'as.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 24, Vasilije Micičius 16, Paulius Jankūnas 10.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 13, Donatas Tarolis, Dominkas Mavra ir Lorenzo Williamsas – po 9.