2018.03.24 20:15

„Juventus“ patyrė 7 nesėkmę iš eilės

basketnews.lt2018.03.24 20:15

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Edgaras Želionis surinko dvigubą dublį, o Simas Galdikas buvo arti jo ir šie Klaipėdos „Neptūno“ (21-6) aukštaūgiai nukalė savo komandos pergalę Utenoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 90:81 palaužė Utenos „Juventus“, kuriai tai buvo 7 LKL nesėkmė iš eilės.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Juventus“ dar pirmavo 65:63, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (72:72).

Vis tik po minutės pertraukėlės Simas Galdikas realizavo 4 baudų metimus iš eilės, Želionis sugrūdo kamuolį į krepšį, o uostamiesčio klubas spurtavo 13:2 ir po Jerry Johnsono tritaškio ekipas jau skyrė 11 taškų (85:74).

Simas Buterlevičius ir LaRonas Dendy dar smeigė po tritaškį ir sumažino „Juventus“ deficitą iki 7 taškų (80:87), tačiau šeimininkams pritrūko laiko ir „Neptūno“ pergalę galutinai įtvirtino Vytautas Šulskis (90:80).

Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 16, LaRonas Dendy 11, Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas po 10.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 19 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 18, Edgaras Želionis (10 atk. kam.), Jerry Jonhsonas ir Vytautas Šulskis po 14.