2018.03.23 07:16

Dovana iš Izraelio: „Panathinaikos“ pergalė „Žalgiriui“ atvėrė vartus į atkrintamąsias

basketnews.lt 2018.03.23 07:16

Atėnų „Panathinaikos“ padovanojo dovanėlę Kauno „Žalgiriui“. Graikijos čempionai su Luku Lekavičiumi triumfavo Izraelyje, o šių rungtynių baigtis žalgiriečiams oficialiai atvėrė vartus į Eurolygos atkrintamąsias.

„Panathinaikos“ Izraelyje prieš šeimininkus triumfavo 76:75

Didžiąją rungtynių dalį „Maccabi“ buvo priekyje, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 min., Nikkos Pappas pataikė dvitaškį, taip persverdamas rezultatą, o po Iano Vougiouko baudų metimų, skirtumas dar šiek tiek ūgtelėjo (70:67).

Esminiai įvykiai klostėsi paskutinę rungtynių minutę. Likus 53 sek., Mike’as Jamesas pataikė dvitaškį, po kurio PAO vėl išsiveržė į priekį (74:72), tačiau likus 25 sek., Michaelas Rollas smeigė tolimą metimą ir „Maccabi“ vėl grįžo (75:74).

Vis tik likus 5 sek., Mike’as Jamesas smeigė dvitaškį, kuris Graikijos čempionams leido dar kartą turėti minimalų pranašumą (76:75).

„Maccabi“: DeAndre Kane'as 19 (9 atk. kam.), Norrisas Cole'as 14, Alexas Tyusas 10.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 27, Ianas Vougioukas 16, Nickas Calaythesas 10, Chrisas Singletonas 9.