2018.03.18 18:41

Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio čempionate iškovojo sidabrą ir bronzą

ELTA2018.03.18 18:41

Pirmą kartą Baltijos moterų tinklinio čempionato istorijoje medalius iškovojo dvi Lietuvos komandos. Sidabro medalius pelnė Alytaus „Prekyba-Parama“, bronzos – Kauno „Kaunas-ASU“.

Estijoje vykusio finalo ketverto turnyro finale „Prekyba-Parama“ sekmadienį po labai atkaklios kovos 2-3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:23, 11:15) nusileido Tartu „TU-Eeden“ (Estija) ekipai.

Alytaus komanda ketvirtajame sete atsiliko 15:20, bet sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Vis dėlto pratęsime sėkmė lydėjo Tartu klubą.

Buvusio žymaus krepšininko Tomo Pačėso tėvo Kęstučio Pačėso treniruojamai Alytaus komandai 22 taškus pelnė Viktorija Jemialjančiuk, 17 – Tautvilė Grinkevičiūtė, 14 – Jekaterina Kovalskaja, 12 – Natalija Bakun.

„Prekyba-Parama“ Baltijos lygos finalo ketverto turnyre žaidė pirmą kartą klubo istorijoje.

Bronzos medalius iškovojo praėjusių metų čempionės Kauno „Kauno-ASU“ tinklininkės. Prieš sezoną lyderių netekusios kaunietės kiek atjaunėjo, bet pademonstravo, kad sparčiai tobulėdamos jos gali kovoti dėl aukščiausių vietų.

Mažajame finale kaunietės užtikrintai 3-0 (25:22, 25:14, 25:15) nugalėjo Talino „TTU-Tradehouse“ (Estija) klubą.

Kauno komandai 14 taškų pelnė Ugnė Lokytė, 12 – Eglė Makauskaitė, 9 – Marija Zubrickaja.

Pusfinalyje abi Lietuvos komandos kovojo tarpusavyje. Šią akistatą 3-1 (25:14, 22:25, 25:21, 25:23) laimėjo „Prekyba-Parama“.

Alytaus ekipai 21 tašką pelnė Viktorija Jemialjančiuk, 18 – Jekaterina Kovalska, 11 – Natalija Bakun, 10 – Tautvilė Grinkevičiūtė.

Kauno komandoje rezultatyviausiai žaidė Zarina Makarčiuk (13 tšk.), Karolina Uvarovaitė (12 tšk.), M. Zubrickaja (11 tšk.) bei U. Lokytė (10 tšk.).