2018.03.17 21:50

Po pertraukos įsibėgėjęs „Žalgiris“ palaužė šiauliečius

DELFI.lt 2018.03.17 21:50

„Betsafe-LKL“ čempionato lyderis Kauno „Žalgiris“ (22/3) namuose šeštadienį priėmė kovo mėnesį iki šio šeštadienio pergalingai žygiavusius „Šiaulius“ (10/15). Aikštės šeimininkai laimėjo 69:58.

Kauno „Žalgirio“ (23-3) krepšininkai vangiai pradėjo rungtynes, tačiau paėmė iniciatyvą į savo rankas trečiajame kėlinyje bei pasiekė pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) įveikė „Šiaulių“ (10-16) pasipriešinimą.

Į pergalę šalies čempionus vedė 14 taškų pelnęs Paulius Jankūnas. Kapitonui sėkmingai talkino Aaronas White’as, įmetęs 13 taškų.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvertas 25:23.

Lygi kova rungtynėse vyko iki ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.

***

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį po pralaimėjimo Vitorijoje sulaukė didelės Šarūno Jasikevičiaus kritikos. Treneris teigė, kad auklėtinių žaidimas jo netenkina jau pastarąsias tris savaites.

Kauno „Žalgiris“ LKL pirmenybėse yra iškovojęs 24 pergales ir dabar dviem taškais lenkia antroje vietoje esantį Vilniaus „Lietuvos rytą“ (22/4).

„Šiauliai“ (10/16) į Kauną atvyko prieš tai pasiekę tris pergales iš eilės. Tai Saulės miesto komandai leido įsitvirtinti 5-oje vietoje.