2018.03.17 09:02

J. Valančiūnas 21 tašku prisidėjo prie vienuoliktosios iš eilės Toronto komandos pergalės

BNS2018.03.17 09:02

Jonas Valančiūnas pelnė 21 tašką NBA čempionato rungtynėse, kuriose jo atstovaujama „Toronto Raptors“ (52-17) namie po pratęsimo 122:115 (29:27, 25:33, 24:24, 28:22, 16:9) palaužė „Dallas Mavericks“ (22-47).

Per pratęsimo paskutiniąsias 10 sekundžių J.Valančiūnas pataikė 5 baudas iš šešių ir padėjo Toronto komandai pratęsti pergalių seriją.

Lietuvos krepšininkas penktadienį pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių per 23 žaidimo minutes.

Jis pataikė 7 dvitaškius iš 9 bei 7 iš 8 baudų, o taip pat blokavo vieną metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo vienuoliktoji „Raptors“ pergalė iš eilės – Rytų konferencijoje pirmaujantis Kanados klubas pakartojo savo rekordą.

Tai padaryti nebuvo paprasta. „Raptors“ žaidė antrą mačą per dvi dienas, tad treneris Dwane`as Casey nusprendė patausoti įžaidėją Kyle`ą Lowry.

Tik tryliktą vietą Vakarų konferencijoje užimantis Dalaso klubas pirmavo ketvirtojo kėlinio viduryje aštuoniais taškais.

Vis dėlto šeimininkai pavijo ir išplėšė pergalę, kuria susilygino NBA bendroje įskaitoje su čempioną titulą ginančiais „Golden State Warriors“ krepšininkais (52-17). Pirmauja „Houston Rockets“ (54-14).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 29, Jonas Valančiūnas 21, Delonas Wrightas 15, Fredas VanVleetas 14, Serge Ibaka 12;

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 27, Dennisas Smithas JR 19, J. J. Barea 18.