2018.03.16 23:59

L. Lekavičius lemiamu metu surengė benefisą ir nustūmė „Žalgirį“ į septintą vietą

DELFI.lt2018.03.16 23:59

Vėlų penktadienį vakarą finišavo Eurolygos 26-tasis turas. Paskutinėse jo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicają“, nors vienu metu atsiliko 14 taškų skirtumu.

Ši Graikijos čempionų pergalė nusmukdė į septintą poziciją Kauno „Žalgirį“, nes dabar net trys komandos – „Chimki“, „Panathinaikos“ ir „Žalgiris“ – turi vienodus rodiklius, bet tarpusavio rezultatai yra prasčiausi būtent žalgiriečių.

Joano Plazos auklėtiniai pirmoje susitikimo pusėje primetė savo taisykles ir po dviejų kėlinių pirmavo 44:32. Tačiau vaizdas aikštėje po didžiosios pertraukos kardinaliai pasikeitė: K. C. Riversas smaigstė tritaškius ir priartino PAO iki 55:52.

Nors šeimininkai vėl kiek atitolo (60:52), Lukas Lekavičius, vienas per 5 minutes pelnęs 10 taškų, ketvirtame kėlinyje inicijavo „Panathinaikos“ spurtą 16:0 – 60:68, kuris ir tapo lemiamu. Galutinis rezultatas – 79:90.

Graikai antrą mačo pusę laimėjo net 58:35.