Sportas

2018.03.16 19:51

Šeštadienį Kaune – jau septintasis Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas

BNS 2018.03.16 19:51

Arvydo Sabonio krepšinio centre šeštadienį vyks jau tradiciniu tapęs Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas. Septintajame žiniasklaidos atstovų čempionate kovos 5 komandos.

„Kaunas laikomas Lietuvos krepšinio sostine, todėl ir Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatą jau trečius metus organizuojame laikinojoje sostinėje, bendradarbiaudami su miesto savivaldybe, Lietuvos krepšinio federacija ir A. Sabonio krepšinio centru. Šiais metais aikštelėse laukia labai atkakli kova dėl čempionų taurės, nes titulo negalės ginti Panevėžio žurnalistai, todėl čempionų titulas liko laisvas“, – sakė čempionatą organizuojančio Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „PRESS‘as“ pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Dėl pagrindinio turnyro rėmėjo bendrovės „BetSafe“ įsteigtos čempionų taurės kovos „PRESS‘as“ LRT, TV3, „Lietuvos ryto TV“ ir šeimininkų Kauno žurnalistų komanda.

Iki šiol po tris kartus Lietuvos čempionais yra tapę Kauno ir Panevėžio žurnalistai.

Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas A.Sabonio krepšinio (Pašilės g. 41) centre prasidės 11:00 val.

2005 metais įkurtas „PRESS‘as“ taip pat rengia Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatą ir kasmetinį tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą.