2018.03.15 23:49

Jokių prošvaisčių Vitorijoje: „Žalgiris“ patyrė vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų

DELFI.lt 2018.03.15 23:49

Ketvirtadienio vakarą Vitorijos „Fernando Buesa“ arenoje vykusiose Eurolygos 26-tojo turo rungtynėse galynėjosi vietos „Baskonia“ (13/13) ir Kauno „Žalgiris“ (15/11).

Galutinis rezultatas – 84:64 (27:19, 16:14, 24:12, 17:19) „Baskonia“ naudai.

Baskai pirmavo nuo pirmos minutės iki paskutinės, o ketvirto kėlinio viduryje buvo susikrovę net 28 taškų persvarą.

Abi komandos taikosi į pirmąjį aštuntuką ir žalgiriečių šansai yra kur kas geresni, bet likęs reguliariojo sezono tvarkaraštis – gerokai lengvesnis būtent baskų.

Pirmoje tarpusavio akistatoje Kaune įtikinamą pergalę 97:77 iškovojo irgi „Baskonia“, kuri prieš „Žalgirį“ turės tiesioginį pranašumą, jei surinks po vienodai pergalių.

Tiesa, šįvakar šeimininkams dėl traumų nepadėjo jų lyderis Tornikė Šengelija ir patyręs įžaidėjas Marcelinho Huertas.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 20 (5/7 trit.), Vincentas Poirier 15 (5/8 dvit., 5/5 baudos, 6 atk. kam.), Mattas Janningas (4/8 trit.) ir Johannesas Voigtmannas (2/2 trit., 7 atk. kam.) po 12, Patricio Garino 8 (4/5 trit.).

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 12 (3/7 dvit., 2/2 trit., 5 kl.), Vasilije Micičius 11 (5/8 dvit., 4 rez, perd,), Axelis Toupane’as 9 (2/7 metimai, 4/5 baudos, 5 atk. kam.) Edgaras Ulanovas 7, Paulius Valinskas (4/4 baudos) ir Brandonas Daviesas po 6.