Sportas

2018.03.15 11:24

Po nesėkmės Prancūzijoje K. Maksvytis žada rašyti raštą FIBA techninei komisijai

DELFI.lt 2018.03.15 11:24

„Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po rungtynių Prancūzijoje teigė, kad neturi jokių priekaištų savo žaidėjams už kovingumą, rodomą norą ir atsidavimą, tačiau pripažino, kad daug įtakos galutiniam rezultatai turėjo net keturių neptūniečių surinktas pražangų limitas.

Primename, kad FIBA čempionų lygos atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje po pratęsimo apmaudžiai 78:88 (19:13, 24:17, 14:21, 13:24; 8:13) pralaimėjo Strasbūro SIG ekipai ir nepateko į ketvirtfinalį.

„Žaidėjai pademonstravo kovingumą ir didžiąją rungtynių dalį pirmavome, buvome susikrovę net 15 taškų pranašumą.

Tačiau antroje rungtynių pusėje prisirinkome pražangų ankstyvame puolime ir nesustabdėme varžovų greito puolimo, praradome kontrolę ir SIG krepšininkai grįžo į žaidimą.

Tada varžovai jau buvo ant bangos ir jau jiems šypsojosi sėkmė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per pratęsimą mes žaidėme be keturių savo svarbių žaidėjų, surinkusių po penkias pražangas, – Edgaro Želionio, Simo Galdiko, Laimono Kisieliaus ir Vytauto Šulskio.

Dėl to pabaigoje pristigome jėgų. Aš negaliu viešai vertinti teisėjų darbo. Galiu pasakyti tik tiek, kad mes rašysime raštą FIBA techninei komisijai, kad įvertintų teisėjų darbą“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris K. Maksvytis.

Jau penktadienį prie „Neptūno“ ekipos turėtų prisijungti 206 cm ūgio JAV krepšininkas Jameelas McKay. Su šiuo 25-erių ketvirtoje ir penktoje pozicijose galinčiu rungtyniauti žaidėju sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.

Naujokas į Klaipėdą atskristi ir prie komandos prisijungti turėtų jau penktadienį ir, jeigu spės atlikti medicininę apžiūrą ir viskas vyks pagal planą, jo debiutas turėtų įvykti jau kovo 18 dieną (sekmadienį) Vilniuje, kai „Neptūnas“ „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse susitiks su vietos „Lietuvos rytu“.