Sportas

2018.03.13 15:43

Salonikų PAOK futbolo klubo prezidentas atsiprašė už incidentą per rungtynes

BNS 2018.03.13 15:43

Graikijos futbolo klubo PAOK prezidentas antradienį atsiprašė už tai, kad išbėgo į aikštę ginkluotas pistoletu, kuris buvo specialiame dėkle, prisegtame prie jo diržo. 

Dėl šio incidento neribotam laikui buvo sustabdytas Graikijos futbolo čempionatas. 

„Labai apgailestauju dėl to, kas nutiko. Tikrai neturėjau teisės taip įžengti į futbolo aikštę“, – rašoma Ivano Savidžio išplatintame pareiškime.  

Graikų kilmės rusų verslininkas, laikomas vienu turtingiausių žmonių Rusijoje ir, kaip kalbama, palaikantis glaudžius ryšius su Graikijos ministro pirmininko Aleksio Cipro vyriausybe bei Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, šiuo metu slapstosi, nes pirmadienį buvo išduotas jo arešto orderis. 

Antradienio pareiškime I. Savidis paneigė užsipuolęs rungtynių teisėją ir varžovų komandos – Atėnų AEK – atstovą. Jis tvirtina įsiveržęs į aikštę, kad užkirstų kelią prasiveržti smurtui.  

Salonikų PAOK prezidentas įsiveržė į aikštę 90-ąją rungtynių minutę, po to, kai nebuvo įskaitytas komandai pergalę turėjęs atnešti įvartis į AEK vartus.  

AFP/Scanpix nuotr.

PAOK ir AEK įnirtingai grumiasi dėl nacionalinių pirmenybių čempiono titulo, kuris abiem komandoms būtų pirmasis per daugiau nei du dešimtmečius.