Sportas

2018.03.12 12:18

Nauja šou serija: Ballų viešnagė „Vytauto“ gamykloje ir LaMelo pribloškęs LaVaro planas

LRT.lt, 15min.lt2018.03.12 12:18

Pasirodė dar viena garsiosios Ballų šeimynėlės realybės šou „Ball In The Family“ serija, kurioje toliau rodomi jaunųjų krepšininkų ir jų tėvo LaVaro nuotykiai Lietuvoje. Šįkart tėvas užsiminė apie jaunajam LaMelo skirtą planą, pagal kurį jis dar ne vienerius metus liktų Lietuvoje.

Kaip sako brolių tėvas LaVaras, jaunasis talentas LaMelo už dviejų sezonų turėtų dalyvauti NBA naujokų biržoje, tad iki tol jis liktų Prienų–Birštono komandoje.

LaVaras atkreipė dėmesį, kad „Vytauto“ vyr. treneriui patinka LaMelo žaidimas, bet jaunėlio parodyta nepagarba Virginijui Šeškui rūbinėje buvo nedovanotina.

„Melo, treneris sakė, kad tu jam labai patinki. Ir jis sako, kad jam reikia lyderio. Bet tu dar negali būti lyderiu. Nes tavo veiksmai neleidžia tokiu būti.

Kai treneris kalba, pirmas dalykas, kurį tu su savo broliu iškart darote, – naudojatės prakeiktais telefonais. Tu puikiai žinai, kad tai velniškai nepagarbu.

Kas dabar bus? Su vertėju nueisi pas trenerį ir atsiprašysi, kad pasielgei taip negražiai. Kadangi su šiuo treneriu dirbsi kurį laiką, reikia su juo sutvirtinti santykius“, – sakė LaVaras.

Kai realybės šou komanda paklausė LaMelo, kokia buvo jo reakcija, paauglys nusijuokė ir nedaugžodžiavo.

„O ne! Jokių komentarų.“

Vėliau prieš treniruotę LaMelo atsiprašė V. Šeškaus, kad po pralaimėjimo prieš „Lietkabelį“ naudojosi telefonu tuo metu, kai treneris rūbinėje sakė kalbą.

V. Šeškus jaunojo krepšininko atsiprašymą priėmė su šypsena.

Šioje realybės šou serijoje taip pat parodyta, kaip Ballai apsilankė „Vytauto-Birštono mineralinių vandenų“ gamykloje, kur artimiau susipažino su vandens gamyba ir verslo subtilybėmis.

„Nebūsiu čia amžinai. Tad tokie susitikimai mano sūnums, kaip paaugliams, yra gerai, tai moko brandos ir profesionalumo. Juk tai šeimos verslas“, – kalbėjo LaVaras.

Serijos pabaigoje šeimos palydovas visai šeimai nupasakojo situaciją apie prastą „Vytauto“ komandos padėtį LKL čempionate. Ir kad jei nepakils iš paskutinės vietos, Prienų-Birštono klubas iškris žemesnį lygį – NKL, praras žaidėjus ir didžiulę paramą.

Naujausia „Ball In The Family“ serija:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt