Sportas

2018.03.08 09:52

Futbolo pradinukų lygoje žais virš 3000 jaunųjų žaidėjų

LRT.lt 2018.03.08 09:52

176 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendraamžius. Kitą savaitę startuosiančios varžybos vyks iki gegužės vidurio.

Komandos sužais 4 turus, per kuriuos paaiškės pajėgiausios komandos, pelnysiančios vietas regioniniuose finaluose Alytuje, Šiauliuose, Telšiuose ir Vilniuje.

„Pagaliau lyga vyks visoje Lietuvoje – dešimtyje apskričių pradinių klasių moksleiviai ir moksleivės turės galimybę pakovoti už savo mokymo įstaigos garbę ir patirti nepamirštamas emocijas futbolo aikštelėse. Noriu pabrėžti šio projekto svarbą siekiant pritraukti į futbolą kuo daugiau talentingų berniukų ir mergaičių. Futbolo klubai, akademijos gaus progą pamatyti jaunuosius talentus ir pasikviesti juos į futbolo grupes. Didelį dėmesį skiriame ir mergaitėms, tikimės kad šis projektas paskatins merginų futbolo populiarinimą“, – projekto vizija Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pranešime dalinasi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos direktorius Deimantas Bička.

 „Pradinukų lygą“ organizuoja LVJFA ir LFF.