2018.03.08 08:10

Sunkų vakarą D. Sabonio neguodė nei dailus jo dėjimas

15min.lt2018.03.08 08:10

Domantas Sabonis gražiu dėjimu užbaigė savo slalomą krepšio link. Tačiau sunkų vakarą lietuviui ir visai jo komandai jis netapo paguoda. „Indiana Pacers“ namuose neturėjo vilčių prieš „Utah Jazz“ krepšininkus 84:104 (20:32, 24:22, 25:25, 15:25).

D. Saboniui tai nebuvo pats geriausias vakaras. Nors jis buvo arti dvigubo dublio – įmetė 8 taškus (4/10 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 4 kartus, per 18 jo žaidimo minučių „Pacers“ pralaimėjo atkarpą net 26 taškais.

Plieninė „Jazz“ gynyba sudaužė į šipulius trijų iš eilės „Pacers“ pergalių seriją.

Pirmąjį kėlinį „Jazz“ užbaigė aštuonių minučių atkarpa 28:12 ir iki pertraukos susikrovė dviženklę persvarą 54:44.

Šeimininkai porą kartų buvo sušvelninę skirtumą iki vienženklio, tačiau tai tebuvo nereikšmingi pasižnaibymai. 38,6 proc. taiklumas neleido „Pacers“ perlaužti rungtynių į savo pusę.

„Tai gerai besiginanti komanda, kuriai nesugebėjome nieko padaryti, – nusivylimo neslėpė „Pacers“ treneris Nate`as McMillanas. – Jie mums primetė savo žaidimą, o patys nei sukūrėme, nei stabdėme varžovus.“

„Jazz“ krepšį atakavo pavyzdiniu 51 proc. tikslumu. Solt Leik Sičio komandai tai buvo jau aštuntoji pergalė išvykoje iš eilės. Atgimę „Jazz“ krepšininkai įsitraukė į kovą dėl vietos NBA atkrintamosiose varžybose.

Tuo tarpu „Pacers“ stumdosi pirmajame penkete.

Ryškiausiai pralaimėjusių gretose atrodė 24 taškus surinkęs pagrindinis centras Mylesas Turneris, bet „Jazz“ vidurio puolėjas Rudy Gobert`as atsakė 23 taškais ir 14 atkovotų kamuolių.

„Pacers“: M. Turneris 24, V. Oladipo (6/19 met.) ir B. Bogdanovičius (0/4 trit.) po 13, C. Josephas 12.

„Jazz“: R. Gobert`as 23 (14 atk. kam.), D. Mitchellas 20, R. Rubio 18, J. Inglesas 11 (10 rez. perd.).