Sportas

2015.09.08 13:45

Visi geriausi Lietuvos plaukikai, išskyrus R. Meilutytę, – po vienu stogu

Jūratė Anilionytė, LRT Televizijos laida „Šiandien“, LRT.lt2015.09.08 13:45

Rekonstruotame „Girstučio“ baseine prasidėjo atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas. Jo organizatoriai sako, jame dalyvauja geriausi mūsų sportininkai, išskyrus Rūtą Meilutytę.

Rekonstruotame „Girstučio“ baseine prasidėjo atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas. Jo organizatoriai sako, jame dalyvauja geriausi mūsų sportininkai, išskyrus Rūtą Meilutytę.

Atvirajame Lietuvos čempionate „Girstučio“ baseine dalyvauja apie pustrečio šimto plaukikų iš septynių šalių. Pasak organizatorių, dalyvių gausa nestebina – mūsų ir užsienio plaukikams šios varžybos vienos iš paskutinių, kuriose galima įvykdyti Pasaulio čempionato Barselonoje normatyvus. Pasak plaukimo federacijos generalinio sekretoriaus, normatyvus jau įvykdė aštuoni Lietuvos plaukikai.

„Šiame čempionate svarbiausia yra įveikti 100 m nugara normatyvą į pasaulio čempionatą, niekam neužleisti savo vietos, nes konkurentų – labai daug. Pasaulio čempionate norėčiau pakliūti į pusfinalį arba į finalą, sau labai didelių reikalavimų nekeliu“, – sakė plaukikas Danas Rapšys.

Tris dienas truksiančiame čempionate dalyvaus geriausi užsienyje ir Lietuvoje besitreniruojantys mūsų sportininkai.

„Iš mūsų, pirmiausia iš tų, kurie studijuoja JAV, čia sugrįžo patys geriausi plaukikai: ir Mindaugas Sadauskas, ir Andriekus, Kozlovskis bei kiti. Mano nuomone, tai išskirtinė proga pamatyti geriausius Lietuvos plaukikus, išskyrus Rūtą“, – kalbėjo Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius, Kauno plaukimo centro direktorius Mindaugas Špokas.

Penktadienį LRT televizija iš rekonstruoto „Girstučio“ baseino tiesiogiai transliuos finalinius plaukimus, kurie prasidės 16.45 vakare. Šeštadienį finaliniai plaukimai vyks 16 valandą dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.