Naujienų srautas

Sportas2018.03.05 13:56

Milane – keistas pasiūlymas M. Kalniečiui ir dar vienas signalas

15min.lt 2018.03.05 13:56

Milane visada atsiras vietos gynėjams. Mantas Kalnietis gavo dar vieną signalą, kad yra nereikalingas „Olimpia“ komandai. O patį krepšininką judina kiti Italijos klubai.

Remiantis naujausiu Italijos žiniasklaidos pranešimu, „Olimpia“ sulaukė Bolonijos „Fortitudo“ ekipos pasiūlymo išnuomoti atakų organizatorių iki sezono pabaigos. Tiesa, garsus Italijos klubas žaidžia tik antroje Italijos lygoje (užima pirmąją vietą), tad kažin ar Mantas norėtų keltis į žemesnį lygį.

Anot ankstesnių Italijos žiniasklaidos pranešimų, Milanas buvo sulaukęs pasiūlymo iš kito aukščiausiojo Italijos diviziono klubo, Brešos „Germani“, kuris rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Bet, kaip skelbiama, pasiūlymas buvo atmestas – tik nepranešama, ar paties krepšininko, ar „Olimpia“ klubo.

Italijos žiniasklaidos žiniomis, „Olimpia“ ieško dar vieno gynėjo, nors sudėtyje ir taip turi bent šešis šios pozicijos žaidėjus: Jordaną Theodore`ą, Andrew Goudelocką, Curtisą Jerrellsą, Andrea Cinciarini, Mantą Kalnietį bei gynėju galintį rungtyniauti Dairį Bertanį.

Naujo žaidėjo atvykimas reikštų, kad „Olimpia“ gali atsisveikinti su vienu iš gynėjų grandies narių. Visų akys krypsta į dvi pavardes – Mantą Kalnietį bei Curtisą Jerrellsą.

Manto Kalniečio išvykimas atrodytų daugiau nei logiškai. 31-erių įžaidėjas šį sezoną nebuvo registruotas Italijos čempionato kovoms. Mantas taip pat nežaidė trejose pastarosiose Eurolygos rungtynėse. Nuo sausio 17-osios Eurolygoje jis iš viso rungtyniavo vos 19 minučių.

Kita vertus, M.Kalnietis su „Olimpia“ turi iki 2019-ųjų vasaros galiojančią sutartį, tad norint ją nutraukti klubui gali tekti pakloti nemenką kompensaciją, nebent neapsikentęs lietuvis nereikalautų jos išmokėti ir sutiktų taikiai išsiskirti.

Tiesa, su Milanu gali tekti atsisveikinti nebūtinai M. Kalniečiui. Daug abejonių kelia lapkritį komandą papildžiusio amerikiečio C.Jerrellso žaidimas.

Treneris Simone Pianigiani įsitikino, kad jis nėra tinkamas bendražygis tokiems individualiai puolime stipriems, bet gynyboje tokiu pat intensyvumu nepasižymintiems gynėjams kaip Jordanui Theodore'ui ir Andrew Goudelockui. Tad Milanui reikia labiau į gynybą orientuoto krepšininko.

Milanas jaučia vis didesnį spaudimą. Praėjusią savaitę prieš Eurolygos rungtynes su Stambulo „Anadolu Efes“ sirgaliai nušvilpė „Olimpia“ ekipą.

„Sirgaliai laisvi reikšti savo nuomonę“, – neišgyveno klubo vadovas Livio Proli, sulaukiantis daugiausiai kritikos dėl prastų komandos rezultatų.

„Olimpia“ Eurolygoje užima 14 vietą, o Italijos čempionate rikiuojasi antra.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi