2018.03.04 19:40

„Neptūnas“ į pergalių kelią sugrįžo įveikdamas „Nevėžį“

basketnews.lt 2018.03.04 19:40

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų Klaipėdos „Neptūnas“ (18-6) sugrįžo į pergalių kelią. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse namuose 81:64 (15:11, 18:24, 24:16, 24:13) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (6-18) krepšininkus.

„Nevėžio“ krepšininkai dar antrojo kėlinio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (33:23), tačiau netrukus Edgaras Želionis ir Renaldas Seibutis pelnė po dvitaškį ir privertė Ramūną Cvirką prašyti minutės pertraukėlės. Dar iki pertraukos klaipėdiečiai skirtumą ištirpdė iki 33:35.

Trečiajame ketvirtyje kėdainiečiai dar kurį laiką pirmavo, tačiau šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą. Galutinai varžovus „Neptūnas“ palaužė ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet išsiveržė į priekį 72:56.

Klaipėdiečiai varžovus baudė tolimais metimais. Šeimininkai pataikė 8 tritaškius iš 15 bandymų (53 proc.). Kėdainių komandos žaidėjai realizavo 8 metimus iš 20 (40 proc.)

Kėdainių komandoje debiutavo ir du naujoka. Giedrius Staliunis per 20 minučių pelnė 12 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Rusas Aleksandras Zakharovas žaidė 19 minučių, o per jas pelnė 8 taškus ir surinko 5 naudingumo balus.

Edgaras Želionis pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių. Tai buvo piramsis aukštaūgio dvigubas dublis šio sezono LKL čempionate. Jis surinkęs 33 naudingumo balus sužaidė geriausias sezono rungtynes.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 21 (12 atk. kam.), Renaldas Seibutis 14, Laimonas Kisielius 12, Simas Galdikas 11.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 21, Giedrius Staniulis 12 (8 atk. kam.), Aleksandras Zakharovas 8.