Sportas

2018.03.04 17:14

G. Tamašauskaitė apgynė LMKL snaiperės titulą

ELTA2018.03.04 17:14

Marijampolės „Sūduvos“ atstovė Greta Tamašauskaitė antrus metus iš eilės tapo taikliausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) tritaškių metike.

„Manau, kad šiais metais buvo sunkiau, kadangi šių metų varžovės buvo šiek tiek pajėgesnės. Jaučiau spaudimą metant antra finale, pirmieji metimai neįkrito, tada prasidėjo dar didesnis jaudulys, bet viskas gerai baigėsi“, – sakė dukart iš eilės snaiperės titulą iškovojusi G. Tamašauskaitė.

Druskininkuose vykstančio LMKL „Žvaigždžių dienos“ renginio metu surengto snaiperės konkurso pirmajame etape gynėja surinko 15 taškų bei kartu su 13 taškų pelniusia Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininke Andra Gabalytė žengė į finalą.

Pastaroji pirmoji atliko finalinę seriją, kurios metu pelnė 10 taškų. Po jos ant parketo žengusi G. Tamašauskaitė savo pagrindinės konkurentės rezultatą pasiekė dar prieš paskutinę seriją iš aikštės kampo, o atsistojus prie šios atžymos „Sūduvos“ krepšininkė antruoju metimu aplenkė A. Gabalytę bei triumfavo surinkus iš viso 13 taškų.

„Pridėjo motyvacijos nors parsivežti nors vieną prizą, – pripažino G. Tamašauskaitė, kartu su „Sūduva“ moterų krepšinio taurės turnyro finale 67:71 pralaimėjusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“. – Ela Briedytė tikrai patarimų nestokoja, dalijo juos ne tik šiandien, bet ir susitinkant salėje. Tai didelis juos nuopelnas“.

Tritaškių konkurse dar dalyvavo Urtė Bukauskaitė (Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“), Gintarė Jasiunskaitė (Kauno „Aistės-LSU“), Laurita Jurčiūtė (Vilniaus „Kibirkštis“), Dovilė Saurazaitė (Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“) ir Rita Žilinskaitė (Ukmergės „Vilkmergė“).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt