2018.03.03 20:20

L. Ballo vedamas „Vytautas“ neatsilaikė mače su „Lietuvos rytu“

basketnews.lt 2018.03.03 20:20

LiAngelo Ballas buvo rezultatyviausias Prienų-Birštono „Vytauto“ (5-19) krepšininkas ir išsiskyrė naudingu žaidimu, tačiau jo vedami prieniškiai namuose 76:83 krito prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ (20-4).

„Vytautas“ su vilniečiais žaidė lyg lygūs su lygiais tris kėlinius, po kurio turėjo tik minimalų deficitą (61:62).

Vis tik „Lietuvos rytas“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pradėjo savo spurtą 9:2 ir ketvirčio viduryje įgijo 9 taškų persvarą (77:68).

Prieniškiai be kovos pasiduoti nenorėjo ir kėlinio pabaigoje Eigirdas Žukauskas realizavo baudų metimus, LiAngelo Ballas smeigė tritaškį ir, iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių, „Vytauto“ deficitas siekė 5 taškus (76:81).

Vis dėlto prie baudų metimų linijos stojęs Benas Madgenas neklydo ir įtvirtino svečių pergalę (83:76).

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 18, Tomas Dimša 11, Denisas Lukašovas ir Kervinas Bristolis po 9.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 20, Loukas Mavrokefalidis 19, Martynas Echodas 17, Rokas Giedraitis 14.