Sportas

2018.03.02 15:02

„Utenio“ futbolininkai skaitys pasakas vaikams

LRT.lt2018.03.02 15:02

Futbolo klubas „Utenos Utenis“ kartu su Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Gandrelis“ įgyvendina dar vieną iniciatyvą – „Pasaka su „Uteniu“. Kiekvieną kovo penktadienį „Utenos Utenio“ vyrai skaitys pasakas mažiesiems draugams „Gandrelyje“.

Kaip rašoma klubo pranešime, šį penktadienį dviejų darželio grupių vaikams pasakas prieš pietų miegą jau skaitė futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis ir treneris Aurimas Meidus.

Pastarasis atskleidė, kad sulaukęs pasiūlymo skaityti pasakas vaikams, apsisprendė ir sutiko per pusę sekundės – užaugusiam klausantis mamos ir močiutės skaitomų pasakų vyrui jos iki šiol išliko atmintyje. Jis neabejoja, kad pasakos yra labai svarbios mažos asmenybės formavimosi procese.

„Mintis, kviesti „Utenio“ vyrus skaityti pasakų vaikams kilo po Vasario 16-osios bendro renginio. Tuomet prisiminėme, kad anksčiau tėveliai, seneliai, vyresni mokiniai ateidavo paskaityti vaikams. Bekalbant apie mūsų bendruomenę ir glaudų bendravimą su „Utenos Uteniu“ kilo mintis pasikviesti šiuos vyrus paskaityti pasakų“, – iniciatyvos gimimą prisiminė darželio socialinė pedagogė Rūta Paukštienė.

Susikaupę klausydami skaitomų pasakų, nuo skaitovų nenuleisdami akių, keturmečiai išgirdo įdomias istorijų, trumpai jas aptarė ir pasidalino jų paliktais įspūdžiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt