Sportas

2018.03.02 11:19

Ispanijos žiniasklaida apie „Barcos“ kapituliaciją: „Žalgiris“ įšaldė mus kaip Kauno speigas

15min.lt 2018.03.02 11:19

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą nepaliko jokių šansų „Barcelona“ ekipai, o po slogios viešnagės Lietuvoje katalonams teko konstatuoti – abiejų ekipų fizinė ir psichologinė būklė šiuo metu skiriasi labiau nei akivaizdžiai.

„Svarba ir būtinybė buvo tie žodžiai, kurie puikiai apibendrina tai, kas ketvirtadienio vakarą vyko Kaune. „Žalgiris“ sužaidė solidžias rungtynes, nes jiems šios pergalės reikėjo kur kas labiau, ir toliau užtikrintai žingsniuoja link savojo tikslo. „Barcelona“ komandai liko tik kova dėl garbės, tačiau vien tai nuo penktojo iš eilės pralaimėjimo Eurolygoje neišgelbėjo“, – konstatuoja „El Mundo Deportivo“.

Anot šio dienraščio žurnalisto Jesuso Perezo Ramoso, katalonai puikiai žinojo, kad mažiau nei už 48 val. turės žaisti Ispanijos pirmenybių rungtynes su Mursijos ekipa, ir dėl to šiek tiek pasitaupė. Maža to, šią savaitę nemažai ekipos krepšininkų turėjo tik lengvas treniruotes po varginančių kovų ir triumfo Ispanijos Karaliaus taurės varžybose.

„Lietuviai lengvai pranoko mūsų ekipą, kurios žaidimas buvo įšalęs taip pat, kaip oras Kaune, kai termometro stulpelis rodo –15“, – teigia katalonai. Madride leidžiamas „Marca“ taip pat nepraleido progos įgelti skausmingai suklupusiam principiniam varžovui. „Jokių naujos Pešičiaus „Barcos“ ženklų“, – penktą iš eilės nesėkmę Eurolygoje ir priešpaskutinę vietą turnyro lentelėje aprašo „Marca“.

„Dar vienas. Jau penktasis. Kaune vėl pamatėme pilką Barselonos krepšinio versiją, o prieš intensyvų ir gerai besigynusį „Žalgirį“ šansų nebuvo jokių. Po pertraukos skirtumas laikėsi apie 20 taškų. Tai buvo dar vienas lyderio Šarūno Jasikevičiaus puikus mačas“, – mokinį, pranokusį savo mokytoją S. Pešičių, gyrė ispanų žiniasklaida.