Naujienų srautas

Sportas2018.03.01 15:27

„Trakai“ stiprinasi gynėju iš Rusijos „Premier“ lygos

LRT.lt 2018.03.01 15:27

Praėjusio sezono A lygos bronzos medalių laimėtojai „Trakai“ pasirašė sutartį su 31 metų rusu Jevgenijumi Osipovu. Didžiąją karjeros dalį Rusijos „Premier“ lygoje praleidęs gynėjas dar pernai atstovavo „Orenburg“ klubui, o šiemet į „Trakus“ atvyksta kaip laisvasis agentas, rašoma klubo pranešime spaudai.

„Po Arūno Klimavičiaus išvykimo, vidurio gynėjų grandyje atsirado vakancija, kurią pagaliau užpildėme. Neabejoju, kad šis futbolininkas greit pritaps prie komandos ir padės mums siekti pergalių“, – apie naują sandorį kalbėjo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis, pridūręs, kad klubas ir toliau stebi žaidėjus, kurie galėtų prisijungti prie komandos.

Interneto svetainės transfermarkt.com duomenimis, J. Osipovo vertė rinkoje prieš trejus metus siekė net 850 tūkstančius eurų.

Futbolininkas jau yra Lietuvoje, treniruojasi su naujaisiais komandos draugais, o jo debiutas gali įvykti jau šį šeštadienį antrojo A lygos turo rungtynėse tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Trakų“.

J. Osipovas tapo ketvirtuoju riterių futbolininku, neturinčiu Europos Sąjungos paso. Pagal šių metų nuostatus kiekvienas klubas gali registruoti penkis ne Europos Sąjungos piliečius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi