Sportas

2018.02.27 11:38

M. Kalniečio agentas malšina aistras, atskleistos A. Gudaičio sutarties detalės

15min.lt 2018.02.27 11:38

Manto Kalniečio agentas malšina aistras. Esą Lietuvos rinktinės kapitonas artimiausiu metu neturėtų palikti Milano „AX Armani“ ekipos. Tuo tarpu Italijos žiniasklaida atskleidė naujo Artūro Gudaičio kontrakto detales.

Kai M. Kalnietis visą mačą su Stambulo „Fenerbahče“ prasėdėjo ant suolo ir pastarąjį mėnesį Eurolygoje rungtyniavo tik 18 minučių, itin suaktyvėjo kalbos, kad 31-erių įžaidėjas gali palikti Italiją.

Tačiau jo agentas Vittorio Gallinari ramino Italijos žiniasklaidą.

„Kai tokio lygio žaidėjas rungtyniauja ribotą laiką, normalu, kad prasideda visokie gandai. Bet mūsų santykiai su Milano klubu yra visiškai nekonfliktiški. Klubas mūsų dar niekada nebuvo informavęs, kad norėtų parduoti ar paskolinti Kalnietį. O ir mes niekada nepateikėme tokių ultimatumų“, – sakė V. Gallinari.

„La Gazzetta dello Sport“ atskleidė naujo A. Gudaičio kontrakto su „AX Armani“ detales. Tiksli iki 2021-ųjų vasaros galiosiančios sutarties vertė neatskleidžiama, bet joje numatytos galimybės išvykti į NBA 2019 ir 2020 metų vasarą už 650 tūkst. JAV dolerių.

A. Gudaičio teisės NBA dabar priklauso „Cleveland Cavaliers“ ekipai, kuri kviečia centrą vasarą atvykti į Ameriką peržiūrai.