2018.02.26 08:30

„Cavaliers“ krito prieš „Spurs“

basketnews.lt2018.02.26 08:30

NBA pirmenybėse Klivlando „Cavaliers“ (35-24) laikėsi keturis kėlinius, tačiau per lemiamas 12 minučių 94:110 (20:25, 33:25, 21:26, 20:34) turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ (36-25) krepšininkų pergalę.

Svečiai į priekį šovė nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios, kuomet laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė 13 taškų persvarą (87:74). Greggo Popovichiaus kariauna išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė pergalę.

Prie pergalės 22 taškus pridėjo Danny Greenas, kuris dar penktadienį dėl apsinuodijimo maistu nežaidė Denveryje. Gynėjas pirmąjį kartą šį sezoną pateko į starto penketą.

„Mums kiekviena pergalė yra labai svarbi. Šį mėnesį turėjome tiek pakilimų, tiek ir nuosmukių. Šįkart žaidėme su tikrai gera komanda, ypač dėl to, jog jie turi geriausią žaidėją visame pasaulyje“, – sakė D. Greenas.

Snaiperio įvardintas LeBronas Jamesas pelnė 33 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Pastarasis liko nepatenkintas teisėjavimu, o ypatingai – pražangų skaičiumi. „Cavaliers“ prasižengė dvigubai dažniau (24-12), o „Spurs“ metė 32 baudas, kai NBA vicečempionai tik 14.

„Matome situaciją, kai teisėjai labiau saugo metiką nei po krepšiu besiveržiantį krepšininką. Neturėtų įvykti taip, jog metu tik 4 baudas, nors 100 kartų veržiuosi po krepšiu, o man varžovai nuolat trinkteli, prilaiko ir pan. Mes saugome tik atakuojančius krepšininkus, dabar taip viskas pasisuko“, – teigė krepšininkas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (13 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), Jordanas Clarksonas 17, Jeffas Greenas 14.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge`as 27, Danny Greenas 22 (5/9 trit.), Dejounte Murray 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Brynas Forbesas 12, Pau Gasolis (7 atk. kam.) ir Patrickas Millsas po 11.