Sportas

2018.02.25 12:15

„Stumbro“ treneris M. Barreto: kai kuriems klubams tiesiog negalima leisti mušti baudinių

LRT.lt 2018.02.25 12:15

Po pirmųjų naujojo A lygos sezono rungtynių Marijampolėje vyriausiojo Kauno „Stumbro“ futbolo klubo trenerio Mariano Barreto kritikos strėlės skriejo į mačui teisėjavusį Robertą Valikonį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Po Supertaurės rungtynių sakiau, kad vienas susitikimas tikrai neparodo tikrojo komandų pajėgumo ir tai nereiškia, kad „Sūduva“ yra tiek kartų geresnė komanda. Taip, jie turi gerus žaidėjus, tačiau skirtumas nėra toks milžiniškas“, – žiniasklaidai po pralaimėjimo 0:2 kalbėjo M. Barreto.

Anot jo, didelę reikšmę galutiniam rezultatui turėjo ir rungtynėms teisėjavusio R. Valikonio sprendimai.

„Šį kartą antrajame kėlinyje rezultatas buvo 0:0 ir teisėjas tokioje situacijoje neskyrė akivaizdaus 11 metrų baudinio į šeimininkų vartus. Rungtynių pabaigoje jis neskyrė dar vieno labai aiškaus 11 metrų baudinio į „Sūduvos“ vartus, kurį matė visi stadione buvę žiūrovai. Todėl aš neturiu ką pasakyti apie rungtynes. Niekada nekalbu apie teisėjus, tačiau su šiuo arbitru visada turime problemų. Susidaro įspūdis, kad kai kuriems klubams tiesiog negalima leisti mušti baudinių. Prašau Lietuvos futbolo federacijos, kad jis mūsų rungtynėms daugiau nebūtų skiriamas, šis teisėjas mūsų tiesiog nemėgsta“, – aštriai pasisakė treneris.

M. Barreto netgi pasiūlė teisėjui išmėginti jėgas kitose sporto šakose.

„Taip sakau ne todėl, kad pralaimėjome. Prieš savaitę rezultatas švieslentėje buvo 0:5, tačiau arbitras puikiai atliko savo darbą. Šis pralaimėjimas palieka stiprų kartėlį. Čia esame ne tam, kad užsiimtume juokais. Mes sunkiai dirbame, auginame žaidėjus, investuojame pinigus, tačiau atvažiuojame į rungtynes ir matome tokius dalykus. Jeigu teisėjas bijo teisėjauti, tegul eina žaisti badmintoną, kur nėra jokio kontakto, bet nebando teisėjauti. Prašau, nebeskirkite šio teisėjo. Dvejus metus su juo turime problemų, bet to, kas vyko šiandien, buvo jau per daug“, – savo komentarą užbaigė M. Barreto.