Sportas

2018.02.24 22:17

Masinių treniruočių maratonas drebino Kauno sporto halę

LRT.lt 2018.02.24 22:17

„Buvo nerealu! Įdomu ir stipru!“, – tokie dalyvių atsiliepimai sklido internete po pirmosios Kaune „Nike treniruočių dienos“. Šeštadienį į legendinę Kauno sporto halę susirinko šimtai sporto mėgėjų, kurie prakaitą liejo net 8-iuose skirtingo stiliaus treniruotėse, kurias vedė patyrę profesionalai iš visų trijų Baltijos šalių. Iš viso treniruočių maratonas halę drebino net šešias valandas be pertraukos, sakoma pranešime spaudai.

Treneriai iš visų Baltijos šalių

Šiemet treniruotes sporto halėje vedė tokie žinomi Lietuvos sporto specialistai, kaip Daugirdas Šemiotas, Andžej Gunevič, Karolina Mankutė, Giedrė Bernotaitė, bet ir trenerė iš Estijos Sandra Raju, bei Ance Olte bei Kristaps Strods iš Latvijos.

Kauno sporto halė šiuo renginio metu buvo paruošta kaip nė vienam kitam renginiui – pagrindinė scena buvo sporto aikštės viduryje, puikiai matoma iš bet kurio arenos taško.

„Kaune gripo epidemija virto sporto epidemija ir Kaunas tokio renginio dar nebuvo matęs – dar niekada Kaune nevyko konvencija, kurioje dalyvautų treneriai net iš trijų skirtingų šalių. Be to, tai buvo pirmas kartas, kai halė transformavosi į 360 laipsnių sporto aikštelę. Tokiais renginiais siekiame, kad Kaunas išliktų sportiškiausiu miestu Lietuvoje ir stiprintų pozicijas. Be to, tai puiki proga susipažinti su įvairiomis treniravimosi sistemos bei išsirinkti sau priimtiniausią bei veiksmingiausią. Norime, kad sporto kultūra taptų kauniečių gyvenimo būdu“, – teigė Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro vadovas Giedrius Bielskus

Maloniai nustebino

„Nike treniruočių diena“ transformavosi iš kauniečio pamėgto „Sporto iššūkio“. Planuota, kad į sporto halę susrinks apie pusė tūkstančio sporto mėgėjų, tačiau šventė gerokai pranoko organizatorių lūkesčius. Skaičiuojama, kad į šventę susirinko dukart daugiau žmonių, nei tikėtasi.

Visos treniruotės buvo labai skirtingos – nuo ramaus starto jogos ritmu su G. Bernotaite iki trankių rimtų su Karolina Mankute bei žvaigžde iš Estijos S. Raju.

„Manau, kad kauniečiams nauja buvo „Pound RockOut“ treniruotė su specialiais pagaliukais. Kaune kol kas dar nevyksta tokios treniruotės, o ir Lietuvoje tai dar visiškai naujas dalykas. Visiems tai buvo nauja treniruotė ir visiems labai patiko. Žinoma, reikia paminėti ir Sandros treniruotę, nes žmonės tokio tipo treniruočių dar nelabai žino ir nežino, ko iš jų tikėtis. Išties žmonės masiškai įsijungė į šias treniruotes“, - sako M. Monstavičiūtė.

„Pound RockOut“ – tai šiandienos mano didžiausias atradimas“, – džiaugėsi renginio dalyvė Edita.

„Kauną palieku maloniai nustebinta. Nesitikėjau sutikti tiek daug puikių žmonių. Iš tiesų Lietuvą visuomet smagu aplankyti. Esu laiminga matydama, kiek daug jėgų žmonės atidavė per mano vedamą treniruotę. Be to, tarp sportuojančių mačiau daug žinomų veidų, profesionalių sportininkų, o tai dar labiau mane įkvėpė. Tikiuosi greitai grįšiu į Lietuvą“, – teigė Sandra Raju, kuri vos pravedusi treniruotę išskubėjo į oro uostą.

Šeštadienį buvo galimybė atlikti nemokamus kūno masės analizės testus, specialistai konsultavo įvairiais su sporto ir sveikatingumu susijusiais klausimais.

Tai buvo pirmasis kartas, kai „Nike treniruočių diena“ vyko Kaune. Planuojama, kad masinės treniruotės į Kauną dar sugrįš.