Naujienų srautas

Sportas2018.02.22 18:26

Akmenslydžio olimpinių bronzos čempionų medaliai sugrąžinti TOK

BNS 2018.02.22 18:26

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių bronziniai medaliai, kuriuos mišrių porų rungtyje su savo žmona Anastasija Bryzgalova iškovojo dopingo vartojimu apkaltintas Aleksandras Krušelnickis, buvo sugrąžinti Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK).

„Bronzos medalis, kurį iškovojo Bryzgalovos ir Krušelnickio pora, perduotas TOK. Patys sportininkai jau išvyko iš Pietų Korėjos. Olimpinėse žaidynėse paimtų antidopingo mėginių rezultatai neginčijami. Tęsiant tyrimą, kuriuo bus siekiama nustatyti visas šios bylos aplinkybes, bus atliekamas kompleksinis darbas, dalyvaujant teisėsaugos institucijoms, Rusijos akmenslydžio federacijai ir sportininkams. Savo ruožtu Rusijos olimpinis komitetas taip pat suteiks reikalingą pagalbą“, sakoma „Olimpinių sportininkų iš Rusijos“ delegacijos pareiškime.

Anksčiau ketvirtadienį Sporto arbitražo teismas išvažiuojamame posėdyje anuliavo A. Krušelnickio ir A. Bryzgalovos rezultatus.

Rusijos akmenslydžio federacija kartu su Rusijos ir Pietų Korėjos teisėsaugos institucijomis, Tarptautiniu olimpiniu komitetu ir Tarptautine akmenslydžio federacija ruošiasi atlikti tyrimą, kaip uždrausta medžiaga – meldoniumas – pateko į sportininko organizmą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi