Sportas

2018.02.15 11:34

Dėl stipraus vėjo olimpinėse žaidynėse sužeista 16 žmonių

15min.lt 2018.02.15 11:34

Olimpinių žaidynių Pjongčange rengėjai paskelbė, kad 16 žmonių patyrė įbrėžimų ir kitų lengvų traumų, kai laukinis vėjas praūžė trečiadienį.

Organizacinio komiteto Sung Baik-you teigimu, trylika savanorių ir kitų darbuotojų bei trys sirgaliai nukentėjo trečiadienį.

Daugiausiai žalos pridaryta olimpiniame parke Gingnane, Geltonosios jūros pakrantėje, kur vyksta ledo ritulio ir kitų ledo sporto šakų varžybos. Pjongčango miestelis yra kalnuose, ten vyksta sniego ir slidžių sporto rungtys.

Dalis jų buvo nekeltos trečiadienį, tarp jų ir moterų kalnų slidinėjimo slalomo rungtis bei moterų biatlono asmeninės varžybos. Pastarosios vyks ketvirtadienį.

Sung Baik-you teigė, kad 60 laikinųjų palapinių buvo apgadintos ar sulaužytos, taip pat apgadinti ženklai ir rodyklės. Dėl vakare kilusios audros į orą pakilusios dulkės bei smulkūs daiktai ir sukėlė daugumą traumų.

Ketvirtadienį vėjas ramesnis, o giedrame danguje šviečia saulė. Ryte sėkmingai prasidėjo moterų kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo rungtis, kurioje startavo Ieva Januškevičiūtė.