2018.02.14 22:35

„Žalgirio“ krepšininkai nelengvai pateko į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį

ELTA 2018.02.14 22:35

Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyro trečiajame ketvirtfinalyje trečiadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose tik po atkaklios kovos 85:78 (17:21, 26:19, 26:21, 16:17) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.

Svečiai netikėtai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmąjį kėlinį 21:17. Įpusėjus rungtynėms, šeimininkai turėjo 3 taškų persvarą (43:40). Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai padidino pranašumą iki 8 taškų (69:61), bet „Žalgiriui“ priklausančio Lauryno Biručio vedami „Šiauliai“ nepasidavė ir likus žaisti mažiau nei 2 min. priartėjo iki 3 taškų – 81:78. Tuomet šeimininkai pelnė 4 taškus ir eilės ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Kauno komandai 14 taškų pelnė Vasilije Micičius, 13 – Artūras Milaknis, 10 – Aaronas White`as, po 9 – Paulius Jankūnas ir Axelis Toupane`as, po 8 – Antanas Kavaliauskas ir Brandonas Daviesas, 7 – Kevinas Pangosas (10 rez. perd.).

„Šiaulių“ ekipoje nesulaikomai žaidė L. Birutis. Jis pelnė 35 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. 17 taškų pridėjo Nickas Zeisloftas, 12 – Vytautas Šarakauskas.

Paskutiniame ketvirtfinalyje susitiks Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Utenos „Juventus“.

Pirmuosius kelialapius į finalo ketvertą antradienį iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ ir Alytaus „Dzūkija“.

Finalo ketverto turnyras vyks vasario 17–18 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.