Sportas

2018.02.14 13:05

R. Paulauskas – apie „Neptūno“ pamoką ir LaMelo šansus snaiperio konkurse

Pasak krepšinio specialisto Rūtenio Paulausko, po antradienį Karaliaus Mindaugo taurėje įvykusios staigmenos, kai favoritais laikyti šeimininkai „Neptūno“ krepšininkai nusileido LKL turnyrinės lentelės apačioje esančiai Alytaus „Dzūkijos“ ekipai, kiti lyderiai į savo žiūrovus žvelgs labai rimtai. 

„Tai yra pačios trumpiausios varžybos, kuriose galima labai pakoreguoti savo pasiekimus būtent tais kalendoriniais sporto metais. Jei Klaipėda pradėjo čempionatą labai gerai, bet dabar yra šiek tiek nusivylusi, tai Alytus šiandien gali džiaugtis visai geru savo sezono pasiekimu. Kažko panašaus galima tikėtis ir kitose porose. Daug kas, manau, pasimokė, po vakar dienos rungtynių. „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ į savo žiūrovus žiūrės labai rimtai“, – sako R. Paulauskas, pridurdamas, kad intrigos turnyre tikrai nesumažėjo.

Ekspertas pažymi, kad Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų ir tritaškių konkursai taip pat turėtų pritraukti daug dėmesio, ypač pastarasis, kadangi jame šiemet dalyvaus ir garsiosios Ballų šeimynos jaunėlis LaMelo Ballas, kartu su broliu LiAngelo žaidžiantis Prienų–Birštono „Vytaute“.

„Jis jaus labai didelę konkurenciją. Jaunas žaidėjas, bet jis tikrai papuoš turnyrą. Vien dėl to, kad apie jo dalyvavimą ir brolio žaidimą kalba net ir nedalyvaujant tam turnyre. Manau, kad laukia tikrai įdomus savaitgalis, tiek iš sportinės, tiek ir iš renginio pusės“, – sako R. Paulauskas.

Daugiau apie turnyrą – įraše.