2018.02.12 11:17

Daugiausiai metimų šį sezoną prametęs D. Sabonis prisidėjo prie „Pacers“ rekordo

15min.lt, LRT.lt2018.02.12 11:17

Gerokai nusimušęs Domanto Sabonio taikiklis nesutrukdė „Indiana Pacers“ krepšininkams pasiekti pergalę prieš „New York Knicks“ 121:113 (36:37, 32:25, 26:22, 27:29).

21-erių lietuvis per 25 minutes pelnė 6 taškus, bet pataikė tik 2 metimus iš 11. Daugiau metimų per savo dvejų metų karjerą NBA lietuvis buvo prametęs tik debiutinį sezoną Oklahomoje, kai pro šalį skriejo 10 šūvių.

Tiesa, Domantas 10-ia atkovotų kamuolių prisidėjo prie bendro „Pacers“ atkovotų kamuolių per vienerias rungtynes rekordo (54), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Įdomu, kad visi 9 ant parketo pasirodę Indianos ekipos žaidėjai atkovojo bent po 3 kamuolius. Už Domantą daugiau jų sugriebė tik Mylesas Turneris (11).

Pergalingą persvarą „Pacers“ susikrovė po pertraukos, kai spurtavo 13:2 ir atitrūko 83:66.

Šeimininkus į pergalę vedė arti trigubo dublio buvęs Victoras Oladipo, kurio sąskaitoje 30 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Pralaimėjusiems Enesas Kanteris bei Timas Hardaway surinko po 17 taškų.

Beje, D. Sabonis buvo netyčia nemaloniai pliaukštelėjęs turkui per veidą, kai gindamasis nepataikė į kamuolį. Tiesa, E. Kanteris į netyčinį lietuvio kepštelėjimą nesureagavo agresyviai.

„Knicks“ pralaimėjo šeštą kartą paeiliui. Tai antrasis Niujorko klubo pralaimėjimas, kai šis iki sezono pabaigos neteko Kristapo Porzingio.

„Pacers“ laimėjo 6 pastarąsias rungtynes iš 8. Su 32 pergalėmis ir 25 pralaimėjimais Indianos klubas Rytų konferencijoje žygiuoja šeštas.

„Pacers“: V. Oladipo 30 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), B. Bogdanovičius 20, L. Stephensonas 15, M. Turneris 13.

„Knicks“: T. Hardaway ir E. Kanteris (11 atk. kam.) po 17, M. Beasley 16 (13 atk. kam.).