2018.02.11 19:30

„Lietuvos rytas“ antrą kartą iš eilės nukovė „Žalgirį“

basketnews.lt2018.02.11 19:30

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (19-4) ir toliau demonstruoja savo norą vėl vadintis šalies grandu. Sausakimšoje „Siemens“ arenoje Rimo Kurtinaičio auklėtiniai „Betsafe-LKL“ čempionate jau antrą kartą šį sezoną parodė nagus Kauno „Žalgiriui“ (20-3).

Aikštelės šeimininkai savo arenoje Lietuvos čempionus ant menčių paguldė 75:68 (14:26, 24:12, 16:12, 21:18).

Ketvirtąjį kėlinį sostinės klubas pradėjo dar turėdamas keturių taškų pranašumą (54:50), tačiau „Žalgiris“ netrukus jungė aukštesnę pavarą.

Neilgai trukus, Šaro kariauna laimėjo atkarpą 8:0 ir greitai įgijo nežymų pranašumą (60:58).

Visgi „Lietuvos rytas“ į psichologinę duobę nekrito. Chrisas Krameris pataikė sudėtingą dvitaškį, o penkis taškus iš eilės pridėjus Rokui Giedraičiui, šeimininkai pademonstravo antrą kvėpavimą (65:60).

Paskutinę mačo minutę „Žalgiris“ dar pakuteno nervus šeimininkams (68:71), tačiau likus 20 sek. prie baudų metimų linijos neklydęs Travisas Petersonas įtvirtino sostinės ekipos pergalę.

Tai buvo jau antras kartas iš trijų šį sezoną, kuomet „Lietuvos rytas“ tėškė antausį „Žalgiriui“.

Vilniečiai taip ir toliau išlaiko intrigą kovoje dėl „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono nugalėtojo vardo. Dabar „Lietuvos rytas“ nuo „Žalgirio“ atsilieka per pergalę.

Abiems komandoms tai buvo tarsi generalinė repeticija prieš kitą savaitę prasidėsiančią Karaliaus Mindaugo taurę. „Lietuvos rytas“ ketvirtfinalyje susitiks su Utenos „Juventus“, o „Žalgiris“ priims „Šiaulius“.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 21, Loukas Mavrokefalidis 13, Rokas Giedraitis 11.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16, Axelis Toupane‘as 14, Artūras Milaknis 13, Kevinas Pangosas 11.