2018.02.10 23:49

„Manchester City“ karaliauja Anglijoje – S. Aguero mušė 4 įvarčius

BNS 2018.02.10 23:49

Anglijos „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ šeštadienį šventė įspūdingą pergalę 5:1 prieš „Leicester City“.

Jau trečiąją minutę Mančesterio klubą į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. Tai buvo jau 20-as anglo įvartis šį sezoną.

24-ąją minutę rezultatą išlygino Jamie Vardy. Taip ir baigėsi pirmasis kėlinys, tačiau antrajame čempionato lyderiai įjungė aukštesnę pavarą.

Argentinietis Sergio Aguero įmušė net keturis įvarčius iš eilės ir užtikrino šeimininkų pergalę.

72 taškus turintis Mančesterio klubas yra vienvaldis „Premier“ lygos lyderis ir net 16 taškų lenkia artimiausią priešininką „Manchester United“.

Lesterio ekipa su 35 taškais rikiuojasi aštunta.

Šeštadienio Anglijos „Premier“ lyga prasidėjo Šiaurės Londono derbiu. „Arsenal“ Vemblio stadione 0:1 nusileido „Tottenham“. Tai buvo rekordinės pagal lankomumą „Premier“ lygos rungtynės – jas stebėjo net 83,222 sirgaliai. Trūko vos 38 žiūrovų iki Anglijos lygos rekordo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Tottenham“ ekipą į priekį smūgiu galva išvedė Harry Kane'as. Anglas pelnė jau septintą įvartį iš eilės rungtynėse būtent su „Arsenal“.

„Tottenham“ klubas pratęsė devynių nepralaimėtų rungtynių seriją.

Nugalėtojai su 52 taškais šovė į trečiąją Anglijos čempionato vietą ir sustiprino savo šansus iškovoti vietą Čempionų lygoje.

„Arsenal“ su 45 taškais rikiuojasi šešti ir jau penkiais taškais atsilieka nuo penktoje vietoje esančio „Chelsea“ klubo.