2018.02.10 20:10

„Neptūnas“ sutriuškino per pirmuosius du kėlinius 19 taškų pelniusią „Dzūkiją“

basketnews.lt 2018.02.10 20:10

Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) pasismagino Alytuje, kur 81:63 (27:14, 23:5, 13:19, 18:25) įtikinamai nugalėjo vietos „Dzūkijos“ (7-16) ekipą.

Klaipėdiečiai rungtynių kontrolę perėmė pirmojo kėlinio viduryje, kuomet po galingo spurto 18:0 į priekį išsiveržė 17 taškų persvara (25:8). Vien Renaldas Seibutis per šią atkarpą įskraidino du tritaškius, o iš viso surinko 8 taškus.

Antrajame kėlinyje „Dzūkijos“ laukė dar liūdnesnis vaizdas. Šeimininkai pirmuosius taškus ketvirtyje pelnė, iki jo pabaigos likus vos pusantros minutės, o per visą kėlinį surinko vos 5 taškus. Ironiška, tačiau būtent „Dzūkija“ ir pelnė paskutiniuosius 5 kėlinio taškus ir surengė savotišką spurtą.

Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką rezultatas jau buvo kiek nepadorus – 50:19 pirmavo uostamiesčio klubas, kuris ir užsitikrino pergalę anksčiau laiko.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą LKL pagerino Laurynas Bieliauskas, pelnęs 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo tris kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Ankstesnysis rekordas buvo pasiektas praėjusių metų gruodžio, kuomet Bieliauskas buvo surinkęs 14 taškų rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 12, Paulius Danisevičius 9.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 17, Laurynas Bieliauskas (4/8 trit.) ir Renaldas Seibutis (4/5 trit.) po 16, Tomas Delininkaitis 10.