Naujienų srautas

Sportas2018.02.08 15:03

Pjongčange toliau siaučia norovirusas

BNS 2018.02.08 15:03

Pjongčango olimpinėse žaidynėse užregistruotų labai užkrečiamo noroviruso atvejų skaičius ketvirtadienį, žaidynių išvakarėse, išaugo nuo 86 iki 128.

Tarp asmenų, užsikrėtusių šia viduriavimą ir vėmimą sukeliančia virusine žarnyno infekcija sportininkų nėra. Olimpiados organizatoriai tikina darantys viską, kad juos apsaugotų.

Jeigu varžybų dalyviai, o ypač favoritai, užsikrėstų kokia nors liga, žaidynių organizatorė Pietų Korėja atsidurtų labai keblioje padėtyje.

Vietų, kuriose vyks olimpinės varžybos, apsaugai dislokuota šimtai kareivių, kurie pakeitė 1 200 apsaugos darbuotojų, anksčiau šią savaitę karantinuotų dėl viruso protrūkio.  Virusas gali plisti per užterštus paviršius, maistą, vandenį ar aerozoliniu keliu.

Dauguma iš 42 užregistruotų naujų užsikrėtusiųjų virusu yra pasaugos darbuotojai, kuriems paskelbtas karantinas ir kurie yra stebimi.

Pjongčango žiemos olimpinių ir parolimpinių žaidynių organizacinis komitetas (OCOG) pasirūpino rankas dezinfekuojančiais skysčiais žaidynių vietose ir ragina žmones kruopščiai bei reguliariai plautis rankas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi