Sportas

2018.02.08 14:56

Oficialu: buvęs žalgirietis T. Watsonas keliasi į Šakius

BNS2018.02.08 14:56

Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Travisas Watsonas atgaivina profesionalaus krepšininko karjerą. Amerikietis iki sezono pabaigos vilkės NKL rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ ekipos marškinėlius.

T. Watsono vaidmuo komandoje neapsiribos tik buvimu aikštelėje. 36-erių aukštaūgis „Vytyje“ taip pat žengs pirmuosius žingsnius trenerio karjeroje bei talkins Aurimui Jasilioniui.

„Jau vasarą kalbėjom apie galimybę dirbti kartu. Dabar kalbos įgijo kūną. Travisas suteiks mums solidumo ir pasitikėjimo jėgomis. Ypač dideliems žmonėms – tiek žaisdamas kartu su jais, tiek dalindamas jiems patarimus. Didžiausio indėlio iš jo laukiame per atkrintamąsias, kol kas jį tik registruosime rungtynėms ir bandysime integruoti į komandą.

Kaip pagrindinius Traviso ginklus aikštelėje matau geležines užtvaras ir atkovotus kamuolius. NKL mastais, nepaisant jo amžiaus, tai yra mašina. Ji mums padės siekti tikslo, o to tikslo link mes einame tvirtais žingsniais“, – apie naująjį pirkinį kalbėjo „Vyčio“ vyriausiasis treneris A. Jasilionis.

„Čia atsidūriau ne atsitiktinai. Tai – profesionali komanda, kurioje dirbama profesionaliai. Trenerį pažįstu jau dvejus metus, kartu dirbdavome krepšinio stovyklose Lietuvoje. Aurimas emocingas, labai įsitraukęs į žaidimą. Pasitikiu juo ir, manau, mums puikiai seksis dirbti kartu, tik pirma reikia įsilieti į komandą.

Aikštelėje mano didžiausias talentas – kova dėl kamuolių. Aš iš prigimties esu kovotojas, fiziškas žaidėjas. 36-eri nėra toks jau didelis amžius.“, – sakė naują karjeros stotelę radęs T. Watsonas.

Krepšininkas vilkės marškinėlius, pažymėtus 35-uoju numeriu, ir pirmą kartą į aikštelę išbėgs jau šį savaitgalį, kai „Vytis“ žais rungtynes su Telšių ir Jonavos ekipomis. Šakių ekipa jau yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose ir teisę jas pradėti nuo ketvirtfinalio etapo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.