Sportas

2018.02.07 14:09

R. Meilutytė dėl JAV dar nėra tikra: apsispręsiu per artimiausias dvi savaites

15min.lt2018.02.07 14:09

Šaltą Lietuvą į saulėtą San Diegą iškeitusi ryškiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė, panašu, jog naujais gyvenimo pokyčiais yra patenkinta. Kalifornijoje su ne viena JAV plaukimo žvaigžde dirbantį trenerį Davidą Marshą treniruotis pradėjusi kaunietė dėl savo ateities žada apsispręsti per artimiausias 

„Esu čia jau apie mėnesį ir sekasi tikrai neblogai. Esu San Diege pirmą kartą ir man labai čia patinka. Smagu pamatyti naują miestą ir gyventi kiek kitokiu gyvenimo ritmu nei Lietuvoje. Smagu mėgautis saule ir treniruotis atvirame vandenyje. Planuoju čia būti dar dvi savaites. Tikiuosi, jog per jas priartėsiu prie sprendimo dėl savo ateities. Tikiuosi, jog rasiu tą vietą, kurioje jausiuos gerai ir galėsiu ruoštis Tokijo olimpinėms žaidynėms“, – kalbėjo R. Meilutytė.

Geriausia šalies plaukikė socialiniame tinkle taip pat anonsavo filmą „Rūta“, kuris kino ekranus pasieks kovo 2-ąją.

„Labai laukiu premjeros. Pati jau jį mačiau ir buvo įdomu bei keista matyti save iš šalies, žiūrėti filmą apie save. Bet likau nustebinta, man jis patiko. Pastebėjau daug dalykų savyje, kurių anksčiau nefiksavau. Tai iš tiesų įdomi patirtis. Neslėpsiu – jaudinuosi artėjant premjerai“, – prisipažino plaukikė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt