2018.02.03 19:11

Kėdainiuose – dešimtoji „Lietuvos ryto“ pergalė paeiliui

basketnews.lt 2018.02.03 19:11

Permainingose Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18-6) itin permainingame susitikime 83:73 (18:8, 20:22, 23:19, 21:24) palaužė namuose rungtyniavusį Kėdainių „Nevėžį“ (6-16) ir pasiekė 10-ąją pergalę paeiliui.

Vilniečiai visų rungtynių metu su šeimininkais žaidė tarsi katė su pele, mat jų pranašumas nuolat svyravo tarp dviženklės bei vienženklės ribos.

„Lietuvos rytas“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir jau atrodė, jog klausimai šiose rungtynėse bus išspręsti, mat ekipas skyrė 19 taškų (68:49).

Vis tik kitokios nuomonės buvo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 16:6 ir iki rungtynių pabaigos likus žaisti daugiau nei tris minutes, sumažino deficitą iki vienženklio (65:74).

Viltis „Nevėžiui“ sužibo rungtynių pabaigoje, kai po taiklaus Valerijaus Lichodėjaus tritaškio ekipas skyrė viso labo 5 taškai (71:76). Vis dėlto prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, Loukas Mavrokefalidis smeigė tritaškį ir užtvirtino „Lietuvos ryto“ pergalę (80:71).

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 22, Gabrielius Maldūnas 12, Jamesas Woodardas 11.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 21, Mindaugas Girdžiūnas 15, Loukas Mavrokefalidis 12, Jimmy Baronas 11.